Kurkime modernią Lietuvos ateitį kartu

Registruotis
Grįžti

VšĮ „Versli Lietuva“

Nacionalinio verslo konsultantų tinklo kūrimas

2014 m. rugsėjo 1 d. - 2015 m. sausio 4 d.

Problema

2014-2020 metų laikotarpiu Ūkio ministerija planuoja verslo pradžios ir plėtros konsultacijas kompensuoti asmenims pasinaudojusiems akredituotų konsultantų paslaugomis. Tuo tikslu, VšĮ “Versli Lietuva” yra įpareigota sukurti naują verslininkų konsultacinės paramos instrumentą – Nacionalinį verslo konsultantų tinklą (NVKT) ir jo veiklos principus. Ši platforma užtikrintų nuolat veikiantį konsultacinės paramos mechanizmą, leidžiantį bet kuriam verslininkui Lietuvoje lengvatinėmis sąlygomis gauti konsultacijas įvairiais verslo organizavimo klausimais.

Projekto tikslas – dirbant kartu su VšĮ „Versli Lietuva“ specialistais parengti ir įdiegti patogią, saugią, informatyvią ir inovatyvią Nacionalinio konsultantų registro informacinę sistemą.

Pagrindinė sukurta projekto vertė yra IT platforma, kuri atspindi rinkos poreikį ir tokiu būdu suteikta galimybė efektyviausiai pasinaudoti konsultacinėmis paslaugomis. Kadangi platforma yra paremta į vartotojo patirtį orientuotais įrankiais, ji taipogi turi inovatyvius funkcinius sprendimus. Šioje platformoje yra pritaikyti elektroninės valdžios principai, kurių dėka vartotojai galės naudotis e.parašo funkcionalumu. Verta paminėti ir generuojamų elektroninių ataskaitų naudą, kadangi tai ženkliai sumažins administracinį darba ir pagrindiniai valdymo, tvirtinimo, monitoringo veiksmai bus atliekami elektroninėje erdvėje. Veikiausiai pati didžiausia vertė yra sukurta jaunoms verslo įmonėms, kurios galės gauti konsultacinę verslo paramą visiškai nemokamai.

Projekto failai

Dalyviai

2014/15
Paulius Valiulis
Paulius Valiulis

Panašūs projektai

2024 m. rugsėjo 9 d. - 2025 m. vasario 28 d.

Tyrimais ir inovacijomis paremtas įmonių dekarbonizacijos įgalinimas

VšĮ „Investuok Lietuvoje“

Projekto tikslas – pasiūlyti efektyvų sprendimą, kaip Lietuvos viešasis sektorius gali įgalinti spartesnę įmonių dekarbonizaciją.

Dalyviai: Vaida Arlauskaitė, Evelina Matusevič

2024 m. rugsėjo 9 d. - 2025 m. vasario 28 d.

Regionų specializacija 2.0

VšĮ „Investuok Lietuvoje“

Projekto tikslas – sukurti duomenimis ir sėkmingais užsienio pavyzdžiais paremtą regionų specializacijos modelį, kurio įrankiai ir paskatos užtikrintų tikslingesnę ir tvaresnę regionų ekonominę plėtrą

Dalyviai: Rytis Stankevičius, Augustas Alekna

2024 m. rugsėjo 9 d. - 2025 m. vasario 28 d.

Mikrobiomo analizė Lietuvoje: pasaulio ir Lietuvos ekosistemos apžvalga, stiprybės, silpnybės ir rekomendacijos

Inovacijų agentūra

Projekto tikslas – padidinti Lietuvos globalų konkurencingumą mikrobiomo sektoriuje nustatant rekomendacijas perspektyvioms mokslinėms ir industrinėms galimybėms.

Dalyviai: Greta Šimeliūnaitė, Ieva Juzumaitė

2024 m. kovo 5 d. - 2024 m. rugsėjo 6 d.

Žaliųjų inovacijų plėtra į užsienį pasitelkiant vystomojo bendradarbiavimo instrumentus

LR Užsienio reikalų ministerija

Projekto tikslas – suformuoti žaliųjų inovacijų plėtros į šalių partnerių rinkas per vystomojo bendradarbiavimo priemones modelį, kuris remsis unikaliu Lietuvos finansinių mechanizmų verslui remti klimatu, prisidės prie ekonominės diplomatijos tikslų įgyvendinimo, skatins žaliųjų produktų eksportą ir turės poveikį įgyvendinant darnaus vystymosi tikslus.

Dalyviai: Aušra Raulušonytė

2024 m. kovo 5 d. - 2024 m. rugsėjo 6 d.

Lietuvos kriptoturto rinkos analizė ir plėtra

„Investuok Lietuvoje“

Projekto tikslas – ištyrus Lietuvos ir užsienio kapitalo kriptoturto rinkas, suformuoti Lietuvos kriptoturto vertės pasiūlymą stipriausioms užsienio kapitalo įmonėms. Sukūrus šį vertės pasiūlymą, planuojama inicijuoti dialogą su užsienio kapitalo įmonėmis taip siekiant į Lietuvą pritraukti patikimiausias ir didžiausias pasaulio kriptoturto rinkos įmones. 

Dalyviai: Viktorija Orlovaitė

2024 m. kovo 5 d. - 2024 m. rugsėjo 6 d.

Pakartotinio elektronikos naudojimo skatinimas Lietuvos viešajame sektoriuje

LR ekonomikos ir inovacijų ministerija

Projekto tikslas – skatinti pakartotinį elektronikos naudojimą viešajame sektoriuje turto įsigijimo, naudojimo ir nurašymo tvarkoje identifikuojant ir praplečiant galimybes, kaip teikti prioritetą pakartotiniam elektronikos naudojimui. 

Dalyviai: Rūta Kukulskytė