Kurkime modernią Lietuvos ateitį kartu

Registruotis
Grįžti

VĮ „Lietuvos oro uostai“ (LOU)

LOU suinteresuotų šalių valdymas

2015 m. kovo 16 d. - 2015 m. rugpjūčio 31 d.

Problema

Pasiekiamumas yra ypač svarbus šalies investicinei aplinkai ir absoliuti dauguma investuotojų įvardina oro transporto susisiekimą kaip svarbų ar labai svarbų kriterijų renkantis lokaciją savo investicijoms. 2014 m. sujungus Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus į vieną įmonę atsirado poreikis iš naujo identifikuoti ir įvertinti visų suinteresuotų šalių (SŠ) daromą įtaką įmonės veiklai ir ieškoti efektyviausių būdų pasiekiamumui gerinti. Šiam tikslui buvo įkurtas Maršrutų plėtros skatinimo fondas, tačiau šis naujas subjektas dar neturi efektyvių priemonių įtraukti visas suinteresuotas šalis bendrai veiklai.

Lietuvos oro uostų suinteresuotų šalių valdymo projektas susidės iš dviejų etapų. Pirmojo etapo metu bus identifikuojamos visos svarbiausios LOU suinteresuotų šalių grupės ir sudaryta duomenų bazė bei filtravimo sistema, leidžianti greitai surasti visą su SŠ susijusią bendravimo istoriją bei identifikuoti jų daromą įtaką LOU veiklai. Antrojo etapo metu bus įvykdyta pilotinė iniciatyva, įtraukianti Maršrutų plėtros fondo suinteresuotas šalis ir siekianti efektyviau išnaudoti jų bendradarbiavimo galimybes. Ši iniciatyva paskatins bendradarbiavimą tarp SŠ ir VNO bei paspartins bendrų veiksmų koordinavimą.

Šio projekto tikslas – padėti LOU įmonei suvaldyti SŠ daromą įtaką įmonės veiklai ir nukreipti visų suinteresuotų šalių interesus bendram Lietuvos pasiekiamumo oro transportu gerinimui. Vilniaus oro uoste vykdomos iniciatyvos principai ir gairės bus lengvai perkeliami į Kauno ir Palangos oro uostus, tokiu būdu sukuriant naudą net trims Lietuvos regionams.

Projekto failai

Dalyviai

Panašūs projektai

2024 m. rugsėjo 9 d. - 2025 m. vasario 28 d.

Bendradarbiavimo tarp kultūros ir kūrybinių industrijų bei kitų sektorių didinimas skatinant socialinių inovacijų kūrimąsi

LR kultūros ministerija

Projekto tikslas – skatinti socialinių inovacijų kūrimąsi remiantis bendradarbiavimu tarp KKI ir kitų sektorių.
2024 m. rugsėjo 9 d. - 2025 m. vasario 28 d.

Žiediškumo link: pastato (ar jo elementų) pakartotinio naudojimo skatinimas reguliacinėmis priemonėmis

LR Aplinkos ministerija

Projekto tikslas – diegti žiedinės ekonomikos praktikas Lietuvos statybos sektoriuje parengiant rekomendacijas, kaip skatinti pakartotinio pastatų (ar jų elementų) naudojimą Lietuvoje. 
2024 m. rugsėjo 9 d. - 2025 m. vasario 28 d.

Tarptautinių partnerysčių vystymas įgyvendinant darnaus vystymosi veiklas

LR užsienio reikalų ministerija

Šio projekto tikslas – vystyti tarptautines ir nacionalines partnerystes siekiant skatinti Lietuvos siūlomų tvarių sprendimų taikymą vystomojo bendradarbiavimo srityje. Šiam tikslui planuojama pasitelkti Lietuvos žaliųjų sprendimų katalogą.
2024 m. rugsėjo 9 d. - 2025 m. vasario 28 d.

Mažėjančios darbo jėgos kompensavimas naujosiomis technologijomis

LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Projekto tikslas – pasiūlyti galimus sprendimus, kaip kompensuoti mažėjančią darbo jėgą naujosiomis technologijomis. 
2024 m. rugsėjo 9 d. - 2025 m. vasario 28 d.

Technologinės įžvalgos taikymas 2028–2034 m. Sumaniosios specializacijos strategijai

Inovacijų agentūra

Šio projekto tikslas – pateikti gaires ir rekomendacijas dėl technologinių įžvalgų naudojimo Lietuvos S3 planavime 2028–2034 m. cikle. Gairės bus orientuotos į išankstinį mąstymą (ang. Anticipatory thinking) ir planavimą, suderintą su ilgalaikiais Lietuvos ekonomikos ir inovacijų tikslais.
2024 m. rugsėjo 9 d. - 2025 m. vasario 28 d.

Efektyvių reguliacinių priemonių inovacijoms, naujų technologijų sukūrimui ir vystymui skatinti identifikavimas

VšĮ „Investuok Lietuvoje“

Projekto tikslas – nustatyti ir rekomenduoti, kurios ir kokiais būdais reguliavimo priemonės būtų veiksmingiausios skatinant Lietuvos įmones kurti inovatyvius produktus.