Kurkime modernią Lietuvos ateitį kartu

Registruotis
Grįžti

VĮ „Lietuvos oro uostai“ (LOU)

LOU suinteresuotų šalių valdymas

2015 m. kovo 16 d. - 2015 m. rugpjūčio 31 d.

Problema

Pasiekiamumas yra ypač svarbus šalies investicinei aplinkai ir absoliuti dauguma investuotojų įvardina oro transporto susisiekimą kaip svarbų ar labai svarbų kriterijų renkantis lokaciją savo investicijoms. 2014 m. sujungus Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus į vieną įmonę atsirado poreikis iš naujo identifikuoti ir įvertinti visų suinteresuotų šalių (SŠ) daromą įtaką įmonės veiklai ir ieškoti efektyviausių būdų pasiekiamumui gerinti. Šiam tikslui buvo įkurtas Maršrutų plėtros skatinimo fondas, tačiau šis naujas subjektas dar neturi efektyvių priemonių įtraukti visas suinteresuotas šalis bendrai veiklai.

Lietuvos oro uostų suinteresuotų šalių valdymo projektas susidės iš dviejų etapų. Pirmojo etapo metu bus identifikuojamos visos svarbiausios LOU suinteresuotų šalių grupės ir sudaryta duomenų bazė bei filtravimo sistema, leidžianti greitai surasti visą su SŠ susijusią bendravimo istoriją bei identifikuoti jų daromą įtaką LOU veiklai. Antrojo etapo metu bus įvykdyta pilotinė iniciatyva, įtraukianti Maršrutų plėtros fondo suinteresuotas šalis ir siekianti efektyviau išnaudoti jų bendradarbiavimo galimybes. Ši iniciatyva paskatins bendradarbiavimą tarp SŠ ir VNO bei paspartins bendrų veiksmų koordinavimą.

Šio projekto tikslas – padėti LOU įmonei suvaldyti SŠ daromą įtaką įmonės veiklai ir nukreipti visų suinteresuotų šalių interesus bendram Lietuvos pasiekiamumo oro transportu gerinimui. Vilniaus oro uoste vykdomos iniciatyvos principai ir gairės bus lengvai perkeliami į Kauno ir Palangos oro uostus, tokiu būdu sukuriant naudą net trims Lietuvos regionams.

Projekto failai

Dalyviai

Panašūs projektai

2025 m. kovo 4 d. - 2025 m. rugsėjo 8 d.

Industrinės doktorantūros koncepcijos Lietuvoje peržiūra

LR Vyriausybės kaceliarija

Projekto tikslas – įvertinti realų Lietuvos verslo sektorių ir aukštojo mokslo institucijų poreikį industrinei doktorantūrai bei pasiūlyti galimus sprendimus bendradarbiavimo stiprinimui.
2025 m. kovo 4 d. - 2025 m. rugsėjo 8 d.

Lietuvos energetikos sektoriaus atsparumo stiprinimas efektyviai naudojant NATO, ES ir Baltijos jūros regiono instrumentus

LR užsienio reikalų ministerija

Projekto tikslas – parengti strategines rekomendacijas, skirtas Lietuvos energetikos sektoriui paremti, optimizuojant ES, NATO ir regioninių instrumentų panaudojimą.
2025 m. kovo 4 d. - 2025 m. rugsėjo 8 d.

ŽIEDIŠKUMO LINK: gairių žiedinės statybos valdymo ir vystymo modeliui kūrimas

LR Aplinkos ministerija

Projekto tikslas – parengti gaires žiedinės statybos valdymo ir vystymo modelio kūrimui. 
2025 m. kovo 4 d. - 2025 m. rugsėjo 8 d.

Aukštųjų technologijų įmonių plėtros skatinimas Lietuvos laisvosiose ekonominėse zonose

VšĮ „Investuok Lietuvoje“

Projekto tikslas – pateikti rekomendacijas dėl reguliacinės aplinkos ir inovacijų ekosistemos pokyčių, kurios skatintų aukštųjų technologijų įmonių plėtrą Lietuvos laisvosiose ekonominėse zonose.
2025 m. kovo 4 d. - 2025 m. rugsėjo 8 d.

Ateities iššūkiams parengto užsieniečių integracijos strateginio valdymo modelio kūrimas

LR Vyriausybės kaceliarija

Projekto tikslas – parengti užsienio šalių pavyzdžiais, duomenimis ir ateities įžvalgomis paremtus siūlymus dėl užsieniečių integracijos sistemos valdymo ir kitų su imigracija susijusių veiksmų, juos teikti sprendimų priėmėjams ir integruoti atnaujinant Lietuvos migracijos politikos gaires.
2025 m. kovo 4 d. - 2025 m. rugsėjo 8 d.

Reguliacinės smėliadėžės sistemos sukūrimas gyvybės mokslų sektoriuje Lietuvoje

Inovacijų agentūra

Šio projekto tikslas – sukurti ir pasiūlyti reguliacinės smėliadėžės sistemą, pritaikytą Lietuvos gyvybės mokslų sektoriui.