Grįžti
Lauryna Filatovaitė
2020/21

Lauryna Filatovaitė

Linkedin

Išsilavinimas

  • Neuromokslų magistras (Utrechto universitetas, Nyderlandai)
  • Psichologijos bakalauras (Vilniaus universitetas, Lietuva)​
  • Tarptautiniai mainai Pietų Karolinos universitete (JAV)

Patirtis

  • 3 metai darbo patirties eksperimentinės neurologijos, neuromokslų ir psichologijos moksliniuose tyrimuose (JK, Nyderlandai, JAV, Lietuva)​
  • Stažuotė Kembridžo universitete (Jungtinė Karalystė)

Kiti pasiekimai

  • „Bright Minds Fellowship 2018 – 2020“ stipendijos laureatė (Nyderlandai)
  • „Study of the U.S. Institutes (SUSI) for Student Leaders“ stipendijos laureatė​ (JAV)

Motyvacija

Siekdama inicijuoti pokyčių projektus, norėdama reikšmingai prisidėti prie kompleksinių problemų sprendimo Lietuvoje bei savo pavyzdžiu įkvėpti kitus fizinę negalią turinčius asmenis aktyviai prisijungti prie modernios Lietuvos ateities kūrimo, nusprendžiau tapti „Kurk Lietuvai“ programos dalyve.

Tarptautinė darbo bei studijų patirtis Jungtinėje Karalystėje (JK), Nyderlanduose, Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) mane išmokė, jog aktyviai dalindamiesi teorinėmis ir praktinėmis žiniomis, negalią turinčių asmenų sėkmės istorijomis galime ne tik didinti įsitraukimą, gerinti bendrąjį visuomenės požiūrį į viešąjį sektorių, bet ir kurti socialinį pokytį. Vis dėlto, tikiu, kad kurti, o ne tiesiog keisti galime tik tuomet, kai visapusiškai suvokiame aplinką ir suprantame joje gyvenančius žmones. Taigi, pasaulyje egzistuoja tik viena šalis, kurioje aš tai galiu padaryti. Lietuva – ją suprantu, joje užaugau ir noriu kurti, nes man rūpi, o „Kurk Lietuvai“ programa – geriausiai mano tikslą – kurti Lietuvai – apibūdinantis projektas.

Rotacija

1
2021 m. kovo 8 d. - 2021 m. rugsėjo 3 d.

Švietimo sektoriaus inovatyvumo skatinimas: EdTech ekosistemos plėtra

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Skatinti švietimo technologijų ir inovacijų (EdTech), grįstų skaitmeninėmis technologijomis, diegimą švietimo sektoriuje, sudarant sąlygas inovacijų kūrimui ir bandymui ugdymo įstaigose.
2
2020 m. rugsėjo 7 d. - 2021 m. kovo 5 d.

Asmenų su negalia užimtumo darbo rinkoje skatinimas

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Didinti valstybės numatytų priemonių ir paslaugų, skirtų padėti asmenims su negalia į(si)traukti į darbo rinką, prieinamumą, sukuriant interaktyvią informacijos dalinimosi ir bendradarbiavimo platformą viešajam sektoriui, darbdaviams, darbuotojams ir NVO.