Grįžti
Giedrė Puzinauskienė
2021/22

Giedrė Puzinauskienė

Linkedin

Išsilavinimas:

  • Kraštovaizdžio architektūros magistras (University of Greenwich, JK)
  • Architektūros bakalauras (Vilniaus dailės akademija)
  • Atestuota Kraštovaizdžio instituto narė (Chartered Member of the Landscape Institute, JK)

Patirtis

  • Septyni metai darbo patirties miestų planavimo, viešųjų erdvių projektavimo, rekomendacinio pobūdžio dokumentų ruošimo srityje
  • Darbo patirtis lektoriaujant sodo dizaino ir piešimo srityje
  • Savanoriška edukacinė veikla miestų žaliųjų erdvių klausimais

Motyvacija

Esu atestuota kraštovaizdžio architektė. Baigusi Architektūros studijas VDA išvykau į Jungtinę Karalystę įgauti patirties, plėsti akiratį ir gilintis į mane dominančias kraštovaizdžio ir urbanistinio dizaino sritis. Sėkmingai baigusi magistro studijas pradėjau dirbti, o dabar turiu septynių metų darbo patirtį miestų planavimo, viešųjų erdvių projektavimo ir rekomendacinio pobūdžio dokumentų ruošimo srityse. Paraleliai užsiimu šviečiamąja veikla – dėstau sodo dizainą ir piešimą pradedantiesiems.
Su bendraminčiais profesionalais esu įkūrusi savanoriškais pagrindais veikiančią Gyvo miesto iniciatyvą, kurioje aktyviai propaguojame žaliosios infrastruktūros plėtrą Lietuvos miestuose.
Mane dominančios ir Lietuvos kontekste aktualios temos yra tvari miestų plėtra, viešųjų erdvių kokybė ir sisteminis visuomenės įtraukimas į jų planavimą. Tikiu, kad savo sukaupta patirtimi galiu sėkmingai prisidėti prie gerųjų pokyčių šiose srityse.

Rotacija

1
2022 m. kovo 7 d. - 2022 m. rugsėjo 6 d.

Visuomenės dalyvavimas kuriant viešąsias erdves: gido pritaikymas ir savivaldybių edukacija

Aplinkos ministerija

Bendradarbiaujant su įvairiomis Lietuvos savivaldybėmis taikyti gidą „Miesto ir visuomenės dialogas“ praktikoje įtraukiant visuomenę į viešųjų erdvių projektus, organizuoti mokymus savivaldybėms apie gido metodiką, dalintis gerosiomis visuomenės dalyvavimo viešųjų erdvių projektuose praktikomis bei didinti viešosios erdvės svarbą Statybų įstatymo kontekste.
2
2021 m. rugsėjo 15 d. - 2022 m. kovo 4 d.

Miesto ir visuomenės dialogas: dalyvavimas viešųjų erdvių formavime

Aplinkos ministerija

Pritaikyti gerąsias užsienio dalyvaujamojo planavimo praktikas ir priemones savivaldybėms, kurios leistų organizuoti kokybišką visuomenės įtraukimą formuojant viešąsias erdves.