Grįžti
Gabrielė Marija Baltrušytė
2021/22

Gabrielė Marija Baltrušytė

Linkedin

Išsilavinimas

  • Lyginamosios ir tarptautinės teisės alternatyvių ginčų sprendimų magistras (Queen Mary of London universitetas, Jungtinė Karalystė)
  • Teisės bakalauras (De Montfort universitetas, Jungtinė Karalystė)

Patirtis

  • 5 metai patirties tyrinėjant alternatyvius ginčų sprendimo būdus (arbitražas, mediacija, derybos), atsinaujinančius energijos išteklius, gyvūnų gerovę, ir tvarų vystimąsį
  • DMUglobal stažuotės JAV, Honkonge, Belgijoje, Kanadoje

Motyvacija

Į Lietuvą grįžtu po beveik septynerių metų gyvenimo ir darbo Jungtinėje Karalystėje kur studijavau teisę. Didžiąją laiko dalį praleidau tyrinėdama tarptautinių ginčų sprendimus atsinaujinančios energetikos sektoriuje, gyvūnų gerovę, tvarų vystymąsi.

Tikiu, kad kiekvienas esame atsakingas už tai, kokioje visuomenėje gyvename, taigi dažnai susimąstydavau kaip užsienyje įgytos žinios galėtų prisidėti prie Lietuvos viešojo sektoriaus gerinimo. ,,Kurk Lietuvai“ suteikia unikalią galimybę tokius pamąstymus paversti realiais veiksmais.

Rotacija

1
2022 m. kovo 7 d. - 2022 m. rugsėjo 6 d.

Lengvai suprantama kalba – asmenims su individualiais poreikiais prieinama informacija

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Sukurti šalies kontekstui ir vartotojų poreikiams pritaikytą lengvai suprantamos kalbos naudojimo Lietuvos viešajame sektoriuje modelį: apibrėžti teisinį reguliavimą, taikymo aprėptis ir pagalbines praktinio įgyvendinimo priemones, remiantis gerosiomis užsienio praktikomis bei ekspertų rekomendacijomis.
2
2021 m. rugsėjo 6 d. - 2022 m. kovo 4 d.

Gyvūnų gerovės užtikrinimas zoologijos soduose

Aplinkos ministerija

Bendradarbiaujant su suinteresuotomis šalimis, analizuojant gerąsias užsienio praktikas ir jas pritaikant Lietuvos kontekstui, siekiama sukurti ir pilotuoti zoologijos sodų vertinimo metodiką, kurios dėka būtų kompleksiškai vertinama ir dėl to geriau užtikrinama zoologijos soduose laikomų gyvūnų gerovė.