Grįžti
Deimantė Kavaliauskaitė
2019/20

Deimantė Kavaliauskaitė

Linkedin

Išsilavinimas:

  • Psichologijos bakalauras (Mančesterio universitetas, Didž. Britanija)

Patirtis

  • 3 metai darbo ir stažuočių patirties eksperimentinės psichologijos, organizavimo, pardavimų ir projektų valdymo srityse (Didž. Britanija, Lietuva)
  • Dainų ir tekstų autorė, įvairių Lietuvos dainuojamosios poezijos konkursų bei festivalių dalyvė

Motyvacija

„Kas, jei ne mes“ – taip šiais metais Kurk Lietuvai pasitiko naujus dalyvius atrankose. Panašias mintis nešiojausi jau nuo pirmos dienos, kai išvykau gyventi į užsienį – pastebėdama vietas, kuriose mums kaip Valstybei vis dar reikia paūgėti, sau primindavau – pokytį privalau pradėti pati. Todėl ir grįžau namo.

Besimokydama psichologijos supratau, kad tam, jog būtumėm laimingi, mums yra labai svarbu pasitikėti. Savo Valstybe, jos nuveiktais darbais, aplinka, žmonėmis. Tikiu, kad Kurk Lietuvai yra projektas, kuris šį pasitikėjimą Valstybe su kiekvienais metais kelia tik labiau, todėl džiaugiuosi būdama čia ir turėdama galimybę kurti Lietuvai ir Lietuvą.

Rotacija

1
2020 m. kovo 9 d. - 2020 m. rugsėjo 4 d.

Ankstyvųjų psichikos sveikatos sunkumų atpažinimo ir nukreipimo pagalbai įrankio mokyklose sukūrimas ir išbandymas

Sveikatos apsaugos ministerija

Paruoštas psichikos sunkumų atpažinimo, tinkamo sureagavimo ir nukreipimo pagalbai įrankis, skirtas mokyklos bendruomenei.
2
2019 m. rugsėjo 6 d. - 2020 m. kovo 6 d.

Aplinkosauginis švietimas Lietuvoje: gamtos mokyklų įveiklinimas ir problemos aktualinimas

Kurtuvėnų regioninio parko direkcija

Suaktyvinti aplinkosauginio švietimo veiklas ir aktualinti aplinkosaugos problematiką įtraukiant aplinkosauginį švietimą į svarbiausius valstybės strateginio planavimo dokumentus, bei įgalinant gamtos mokyklas tapti regioninio aplinkosauginio švietimo centru – vieta, kurioje būtų didinamas visuomenės ekologinis sąmoningumas ir aktualinama aplinkosauginio švietimo svarba.