Grįžti
Birutė Karakaitė
2019/20

Birutė Karakaitė

Linkedin

Išsilavinimas:

  • Europos studijų magistras trijų šalių studijų programoje (Université de Bourgogne, Prancūzija, Johannes Gutenberg Universität, Vokietija, Uniwersytet Opolski, Lenkija)
  • Politikos mokslų bakalauras (VU)

Patirtis

  • 1 metai darbo patirties žmogaus teisių, užsienio reikalų, politikos ir saugumo srityse (Vokietija, Šveicarija, Belgija)
  • Stažuotės LR ambasadoje Berlyne, LR nuolatinėje misijoje prie JT ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje, LR nuolatinėje atstovybėje ES Briuselyje
  • Europa Master alumnų asociacijos tarybos narė

Motyvacija

Laikinai išvykau, kad pasisemčiau žinių ir įgyčiau patirties. Sugrįžau, nes tikiu, kad mano žinios ir patirtis šiandien reikalingi Lietuvai. „Kurk Lietuvai“ mane žavėjo nuo pat savo veiklos pradžios, todėl buvau tikra, kad po studijų užsienyje būtent ši programa bus tas tramplinas, suteiksiantis galimybę įsitvirtinti ir kurti pokyčius Lietuvoje.

Matau Lietuvą kaip greitai besivystančią, globalią ir inovatyvią šalį, kurią gerbia tarptautinės organizacijos ir užsienio partneriai, todėl tikrai nenoriu praleisti galimybės tapti tų pokyčių dalimi.

Rotacija

1
2020 m. kovo 9 d. - 2020 m. rugsėjo 4 d.

Darnus judumas Lietuvos-Lenkijos pasienio zonoje

Lazdijų rajono savivaldybė

Paruoštos pasienio zonai pritaikytos rekomendacijos dėl darnaus susisiekimo vystymo, išsprendžiančios darbo jėgos, turistų ir gyventojų judumo, socioekonomines problemas.
2
2019 m. rugsėjo 6 d. - 2020 m. kovo 6 d.

Savanorystės skatinimo laboratorijos kūrimas

Vidaus reikalų ministerija

Parengtas savanorystės skatinimo laboratorijos modelis, stiprinantis tarpinstitucinį, NVO ir savanorių sektoriaus bendradarbiavimą.