Grįžti
Beatričė Ceizarienė
2021/22

Beatričė Ceizarienė

Linkedin

Išsilavinimas

  • Mados magistras (Politecnico di Milano, Italija)
  • Kostiumo dizaino bakalauras (Vilniaus dailės akademija, Lietuva)

Patirtis

  • 4 metai darbo patirties drabužių dizaino, konstrukcijų kūrimo, gamybos organizavimo ir mados projektų valdymo srityse (Italija, Lietuva)

Motyvacija

Esu drabužių dizainerė ir jau septynerius metus studijuoju ir dirbu šioje srityje. Gyvendama Italijoje pamačiau, kaip visuomenė myli ir vertina savo kultūrą, kokia tai svarbi dalis jų gyvenime. Labai norėčiau bent dalelę to pernešti ir į Lietuvą. Todėl sieksiu tobulinti Lietuvos kultūros sistemą, kurti šiek tiek geresnę ateitį kultūros atstovams Lietuvoje ir skatinti teigiamą požiūrį į šią sritį, formuojančią Lietuvos, kaip valstybės, tapatybę.

Rotacija

1
2022 m. kovo 7 d. - 2022 m. rugsėjo 6 d.

ArtTech – galimybės Lietuvos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui

Kultūros ministerija

Bendradarbiaujant su suinteresuotomis šalimis ir remiantis gerosiomis užsienio praktikomis kurti ir įgalinti ArtTech ekosistemą Lietuvoje. Supažindinti viešąjį kultūros politikos ir KKI sektorius su Pramonė 4.0 ir 5.0 technologijų galimybėmis ir inicijuoti bendradarbiavimą.
2
2021 m. rugsėjo 6 d. - 2022 m. kovo 4 d.

Legalaus skaitmeninio turinio vartojimo ir antipiratavimo skatinimas

Kultūros ministerija

Identifikuoti Lietuvos jaunojo internetinio pirato portretą ir remiantis tuo, parengti legalaus skaitmeninio turinio vartojimo bei antipiratavimo skatinimo gidą.