Grįžti
Arūnė Matelytė
2018/19

Arūnė Matelytė

Linkedin

Išsilavinimas:

  • Politikos ir tarptautinių santykių bakalauras (University of Bath, Jungtinė Karalystė)

Patirtis

  • KPMG UK (Jungtinė Karalystė)
  • Bloom Consulting (Ispanija)
  • Invest Lithuania, Transparency International (Lietuva)

Motyvacija

Prieš penkerius metus išvykau iš Lietuvos studijuoti politikos ir tarptautinių santykių su mintimi pasisemti naujų žinių ir patirčių, tačiau visada žinojau, kad noriu grįžti jas panaudoti Lietuvoje. Lietuvą matau kaip labai ambicingą ir dinamišką valstybę, kurios vis dar pakankamai jaunas bei besikeičiantis viešasis sektorius turi labai daug potencialo. Manau, kad efektyvus viešasis sektorius, einantis koja kojon su piliečiais, bei įrodymais grįsti viešosios politikos sprendimai stiprina piliečių pasitikėjimą valstybe ir yra sėkmingos demokratijos pagrindas. Tad Kurk Lietuvai programa, suburianti tiek daug kūrybiškų ir aktyvių žmonių, yra puiki terpė auginti ir išpildyti Lietuvos ambicijas, bei užtikrinti, kad Lietuvos viešasis sektoriaus tobulėtų.

Rotacija

1
2019 m. kovo 12 d. - 2019 m. rugsėjo 6 d.

Viešojo sektoriaus inovatyvumo skatinimas: GovTech laboratorijos sukūrimas ir įveiklinimas

Ekonomikos ir inovacijų ministerija

Šio projekto tikslas – skatinti naujausių technologijų naudojimą viešajame sektoriuje, taip efektyvinant viešojo sektoriaus veiklą, suteikiant geresnes paslaugas gyventojams bei darant tikslesnius viešosios politikos sprendimus. Šio tikslo bus pasiekta įkuriant GovTech laboratoriją, bei ją įveiklinant sukuriant naują paskatų sistemą, kuri skatins startuolius, mažas ir vidutines įmones kurti inovatyvius sprendimus viešajam sektoriui naudojant skaitmenines technologijas.
2
2018 m. rugsėjo 6 d. - 2019 m. kovo 8 d.

Skaitmeninė ekonomika Lietuvoje: metodologijos kūrimas ir pirminė analizė

Ekonomikos ir inovacijų ministerija

Bendradarbiaujant su viešojo sektoriaus analitikais, verslo bei universitetų atstovais, parengti skaitmeninės ekonomikos skaičiavimo metodologiją, kurią sudarytų kiekybiniai skaitmeninės ekonomikos rodiklių, BVP dalies bei pridėtinės vertės skaičiavimai, ir kokybinis tyrimas pasirinktų skaitmeninės ekonomikos sričių. Pagal metodologiją tuomet bus paruošta analizė, apibendrinanti pasaulines tendencijas, Lietuvos stipriąsias bei silpnąsias sritis skaitmeninėje ekonomikoje. Metodologija ir analizė padės toliau kurti įrodymais grįstą viešąją politikią, kuri galės užtikrinti, kad Lietuva yra pasiruošus ateities pokyčiams