Grįžti
Naujienos2024 m. kovo 15 d.

undefined

„Kurk Lietuvai“ vadovė – „Apolitical“ talentų valdymo lyderių sąraše

„Kurk Lietuvai“ programos vadovė Monika Merkytė įtraukta į pasaulinio valstybės tarnautojų tinklo „Apolitical“ sudarytą 35 Viešojo sektoriaus talentų valdymo lyderių sąrašą. Juo pristatomi inovatoriai, ypač nusipelnę valstybės institucijose buriant motyvuotų ir talentingų profesionalų komandas.

Šie lyderiai (angl. Government Talent Trailblazers) įvertinti už progresą keturiose srityse: 1) įdarbinimo, efektyvumo ir pažangos skatinimo; 2) įtraukios, sąžiningos ir įvairovę puoselėjančios darbo aplinkos kūrimo; 3) kompetencijų kėlimo; 4) XXI amžiaus įgūdžių integracijos ir bendruomenių stiprinimo.

M. Merkytė išskirta įdarbinimo, efektyvumo ir pažangos skatinimo kategorijoje.

„Kurk Lietuvai“ vadovė džiaugiasi, kad Lietuva pasaulyje matoma kaip geroji praktika. „Kasmet atrinkdami dalyvius ieškome motyvuotų, kritiškai mąstančių ir pokyčiais Lietuvoje suinteresuotų žmonių, kurie nori papildyti viešojo sektoriaus darbuotojų gretas. Iškart po programos baigimo apie 60  proc. dalyvių lieka dirbti valstybinėse institucijose, nes programos metu perpranta sektoriaus veikimo principus, sutinka motyvuotų kolegų ir pamato, kad čia galima pasiekti prasmingų ir reikšmingų pokyčių“, – sako ji.

„Kurk Lietuvai“ – nuo 2012 metų veikianti VšĮ „Investuok Lietuvoje“ programa. Jos tikslas – įgyvendinti pokyčius, skatinančius ekonomikos transformaciją. Programos dalyviai – dažniausiai iš užsienio grįžę profesionalai, 12 mėnesių dirbantys Lietuvos viešajame sektoriuje. Per šį laikotarpį jie įgyvendina du inovatyvius sprendimus siūlančius projektus. Programos dalyviai yra dirbę su migracijos procedūrų tobulinimo, taromatų sistemos kūrimo, judumo duomenų atvėrimo, perkvalifikavimo sistemos gerinimo, „GovtechLab“ įkūrimo, kibernetinio saugumo sistemos vystymo ir kitais projektais.

„Apolitical“ yra tarptautinis projektas, kurio tikslas – įgalinti politikos formuotojus, valstybės tarnautojus ir kitus viešojo sektoriaus darbuotojus bendradarbiauti, dalytis gerąją praktika, skatinti efektyvų ir inovacijomis grįstą valstybės valdymą.

Daugiau informacijos:

Izabelė Švaraitė
Rinkodaros ir komunikacijos projektų vadovė
Mob. +370 61853358
izabele.svaraite@investlithuania.com
kurklt.lt