Grįžti
Viktorija Bružaitė
2016/17

Viktorija Bružaitė

Linkedin

Išsilavinimas:

  • Psichologijos bakalauras (Vilniaus universitetas, Lietuva)
  • Mainai: European University Cyprus, Kipras ir Kyung Hee University, Pietų Korėja

Patirtis

  • Stažuotė LR atstovybė UNESCO, Prancūzija

Motyvacija

Visada laikiausi nuomonės, jog žmogaus gerovė priklauso nuo emocinės ir kultūrinės aplinkos, o pats žmogus (kaip ir valstybė) patrauklus savo išskirtinėmis savybėmis ir drąsa būti tokiu, koks yra. Mūsų kultūra – tai ne vien ekonomikos, bet ir šalies visuomenės gyvavimui būtinos ekologijos dalis. Gajus asmeninis domėjimasis įvairiais pasaulio kultūros procesais lėmė ne vieną mano ilgesnį pabuvojimą už Lietuvos sienų. Šiandien turiu galimybę lyginti mūsų šalies pavienių žmonių mąstymą, visuomeninių organizacijų bei verslo įmonių požiūrį su patirtimis įgytomis gyvenant, mokantis ar stažuojantis skirtinguose pasaulio geografiniuose ir kultūriniuose regionuose. Keliu sau klausimus apie tam tikras mūsų šalies ydas, o gal vertėtų sakyti – dar neįveiktus iššūkius. Tai viena pagrindinių priežasčių, kodėl noriu tapti „Kurk Lietuvai“ dalimi. Jaučiu poreikį pasidalinti mintimis, kurios galbūt rastų vietą viename ar kitame projekte, būtų detaliau išgvildentos profesionalų komandos ir prisidėtų prie teigiamų pokyčių. O gal pasirodytų, jog mąsčiau visai klaidingai. Ir tai taip pat yra mano motyvacijos dalis. Viliuosi, jog „Kurk Lietuvai“ įgijusi daugiau žinių apie platesnius strateginius valstybės tikslus savo ateities projektais ir veikla gebėsiu geriau žingsniuoti išvien ir glaudžiau bendradarbiauti su valstybiniu viešuoju sektoriumi.

Rotacija

1
2017 m. kovo 12 d. - 2017 m. rugsėjo 5 d.

Kultūrinio turizmo skatinimas: UNESCO sąrašuose esančių Lietuvos vertybių aktualizavimas

Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija

Įvertinus esamą situaciją ir užsienio šalių gerąsias praktikas, parengti su suinteresuotomis šalimis suderintą pasiūlymų rinkinį tolimesnei veiklai aktualizuojant UNESCO sąrašuose esantį Pasaulio paveldą.
2
2016 m. rugsėjo 12 d. - 2017 m. kovo 12 d.

Darniojo turizmo plėtra Lietuvoje

Ūkio ministerija

Remiantis kitų šalių gerąja patirtimi, parengti Lietuvos darniojo turizmo plėtros gaires, akcentuojant problemines sritis ir pateikiant rekomendacijas jų sprendimui bei skatinti visuomenės, viešojo sektoriaus ir verslo sąmoningumą darniojo turizmo atžvilgiu.