Grįžti
Vėjūna Žalalytė
2019/20

Vėjūna Žalalytė

Linkedin

Išsilavinimas

  • Geografijos ir vokiečių kalbos bakalauras (University of Leeds, Didžioji Britanija)

Patirtis:

  • 4 metus dirbo tarptautinėse korporacijose Londone ir Vokietijoje: Colliers International – GIS ir lokacijų analitikė, konsultavo investicijas į komercinį nekilnojamąjį turtą, Tesco – GIS analitikė, sukūrė prekybos centro plėtros strategiją, Shell – rinkodara vokiečių rinkai, įgyvendino tarptautinio masto projektą
  • Savanorystė – darbas su bendruomenėmis (Raleigh International, Kosta Rika ir Nikaragva)

Motyvacija

Užaugau ir 15 metų gyvenau Londone. Britiškos visuomenės įtaka kartu su miesto kultūrine įvairove suformavo mano mąstymą, tačiau lietuviškos vertybės išliko. Ten vis kūriau savo Lietuvą, būriau aplinkinių ratą dainuoti lietuviškas sutartines, keliauti į gamtą.

Keičiau pasaulį iš didžiųjų korporacijų vidaus, įgyvendindama savo iniciatyvas efektyvinti darbo procesus, skatinti skyrius bendradarbiauti, dalintis patirtimi. Dabar noriu atnešti pokyčių į valstybę, kuri man rūpi. Noriu, kad mano idėjos ir pastangos pagerintų kasdienį lietuvio gyvenimą, o ne uždirbtų dar vieną milijoną ir taip klestinčiam verslui.

Kai pajutau, kad viskas Londone pasidarė pernelyg patogu ir paprasta, nutariau, kad metas kelti sau kartelę, ir įgyvendinti seniai užsibrėžtą svajonę. Su „Kurk Lietuvai“ gavau galimybę dirbti Lietuvoje prasmingą darbą, kuris atveria duris kurti ir pakeisti kiek tik pajėgsi. Nėra geresnio meto pokyčiams, kaip šiandien.

Rotacija

1
2020 m. kovo 9 d. - 2020 m. rugsėjo 4 d.

Kultūros paslaugų prieinamumas regionuose: erdvinė kultūros paslaugų tinklo analizė

Kultūros ministerija kartu su Vidaus reikalų ministerija

Atlikti kokybinę visos Lietuvos erdvinę analizę, kad nustatyti kultūros paslaugų prieinamumą detaliais pjūviais kiekvienam regionui ir savivaldybei. Tai padės tikslingai nukreipti pastangas netolygumams išlyginti ir 95 % prieinamumui pasiekti. Konsultuotis su kultūros veikėjais ir savivaldybėmis, kaip pagerinti kultūros paslaugas regionuose.
2
2019 m. rugsėjo 6 d. - 2020 m. kovo 6 d.

Žemės ūkio kooperacijos skatinimas: kooperacijos žinių sklaidos modelio sukūrimas

Žemės ūkio ministerija

Sukurti kooperacijos žinių sklaidos modelį ir ištestuoti kokybišką informacijos sklaidą iki ūkininkų. Modelis įtrauks kokybiškus ir integruotus informacijos kanalus, kuriais ūkininkus pasieks jiems pritaikyti inovatyvūs kooperacijos žinių praktiniai formatai.