Grįžti
Tautvilė Daugėlaitė
2020/21

Tautvilė Daugėlaitė

Linkedin

Išsilavinimas

  • Komunikacijų Magistro laipsnis, Kinijos komunikacijų universitetas, Pekinas, Kinija
  • Menų bakalauras (Open Degree), Open University, JK

Patirtis

  • 4 metai patirties rašant apie keliones, technologijas ir kultūrą tarptautinei žiniasklaidai Hong Konge, JAV, JK ir Kinijoje

Motyvacija

Baigus mokyklą Lietuvoje stengiausi ištrūkti ir apsigyventi toliau nuo gerai pažįstamų vietų ir kultūros. Studijavus Danijoje, patyrinėjus žolelių mediciną Indonezijoje, įsisukus į nekilonojamą turtą Londone ir apsistojus karštajame pasaulio centre Pekine po devynerių metų nusprendžiau grįžti į Lietuvą.

Rašant apie kultūrą ir technologijas Kinijoje vis dažniau norėdavosi prisidėti prie Lietuvos Ambasados Pekine organizuojamų iniciatyvų ar ieškoti kanalų, kuriuose būtų galima viešinti ir su Lietuvos pasiekimais susijusias naujienas. Kurk Lietuvai pasirodė tinkamiausias būdas grįžti į Lietuvą pritaikyti įgytas patirtis dėl geresnio rytojaus!

Rotacija

1
2021 m. kovo 8 d. - 2021 m. rugsėjo 3 d.

Naujųjų ūkininkų inkubatoriai Lietuvoje

Žemės ūkio ministerija

Pritaikyti ūkininkų inkubatorių modelį Lietuvoje, siekiant sudaryti sąlygas naujiems ūkininkams vykdyti žemės ūkio projektus bei įgauti teorinių ir praktinių žinių, reikalingų savarankiškam ūkio valdymui.
2
2020 m. rugsėjo 7 d. - 2021 m. kovo 5 d.

Atvykstamojo turizmo skatinimas: viešosios paslaugos kūrimas

VšĮ „Keliauk Lietuvoje“

Remiantis turistų poreikiais bei gerosiomis užsienio praktikomis, sukurti Nacionalinę turizmo išteklių valdymo informacijos sistemą (NaTIIVS) bei viešąją paslaugą turistui.