Grįžti
Ieva Gurklytė
2021/22

Ieva Gurklytė

Linkedin

Išsilavinimas

  • Prancūzų filologijos ir tarptautinių santykių bakalauras (Aberdyno universitetas, Jungtinė Karalystė)
  • Tarptautiniai mainai Université Bordeaux Montaigne (Prancūzija)

Patirtis

  • 4 metai patirties finansinės apskaitos srityje (Vokietija, Lietuva)
  • 6 metai vertimo raštu patirties (prancūzų/anglų k. – lietuvių k.)
  • Stažuotė LR ambasadoje (Prancūzija)

Motyvacija

Į Jungtinę Karalystę išvykau tik baigusi mokyklą 2011–ais metais. Tuo metu dar netikėjau, kad kada nors grįšiu gyventi į Lietuvą, nes gyvenimas užsienyje atrodė kaip Lietuvoje neįmanoma realizuoti idilė. Laikui bėgant supratau, kad visa tai, kas mane taip žavi gyvenant užsienyje, yra ir Lietuvoje, o kai kuriais aspektais Lietuva turi ir ženklų pranašumą.

Per beveik dešimtmetį praleistą užsienyje įgijau neįkainojamos studijų ir profesinės patirties, užmezgiau ryšių su žmonėmis iš įvairiausių šalių ir praplėčiau akiratį. Pagaliau jaučiuosi, kad tikrai turiu, ką pasiūlyti Lietuvai, ir noriu tiesiogiai prisidėti prie teigiamų pokyčių mūsų šalyje aplinkosaugos, švietimo ir kultūros srityse. Džiaugiuosi dalyvaudama „Kurk Lietuvai” programoje, kuri suteiks suteikia man įrankius ir žinias įgyvendinti projektus, kurie, tikiu, atneš apčiuopiamą naudą ne tik man, bet ir plačiajai visuomenei.

Rotacija

1
2022 m. kovo 7 d. - 2022 m. rugsėjo 6 d.

ArtTech – galimybės Lietuvos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui

Kultūros ministerija

Bendradarbiaujant su suinteresuotomis šalimis ir remiantis gerosiomis užsienio praktikomis kurti ir įgalinti ArtTech ekosistemą Lietuvoje. Supažindinti viešąjį kultūros politikos ir KKI sektorius su Pramonė 4.0 ir 5.0 technologijų galimybėmis ir inicijuoti bendradarbiavimą.
2
2021 m. rugsėjo 7 d. - 2022 m. kovo 4 d.

Šiltnamio efektą sukeliančių dujų apskaita ūkiuose

Žemės ūkio ministerija

Sukurti įdiegimo ir įgyvendinimo strategiją ŠESD apskaitai ūkiuose, kuri įgalins ūkininkus sekti savo ŠESD emisijas bei padės taikyti tvaresnius bei našumą didinančius ūkininkavimo metodus.