Grįžti
Giedrė Rutkauskaitė
2016/17

Giedrė Rutkauskaitė

Linkedin

Išsilavinimas:

  • Medijų filosofijos magistras (Kauno technologijos universitetas)
  • Lietuvių filologijos ir reklamos bakalauras (Vilniaus universitetas)
  • Tarptautiniai mainai (Švedijos Linkoping universitetas)

Motyvacija

Veržlumas, lyderystė, atsakingas darbas, galimybių numatymas ir kūrybingas problemų sprendimas – savybės, kurias norėtų matyti kiekvienas darbdavys. Įtvirtinusi jas tarptautinėje aplinkoje, grįžau į Lietuvą tam, kad prisidėčiau prie savo šalies kūrimo. Dėl šios priežasties dalyvauju ir JPP „Kurk Lietuvai“ programoje, kuri, tikiu, yra viena geriausių platformų jauno specialisto karjeros pradžiai.

Rotacija

1
2017 m. kovo 13 d. - 2017 m. rugsėjo 5 d.

Mokinių fizinio aktyvumo ir sveikos gyvensenos skatinimas

Vilniaus miesto savivaldybė

Suprasdami, kad vaikams ir jaunimui vienas didžiausių gerų aktyvaus gyvenimo įgūdžių formavimo pavyzdžių yra mokykla, kompleksiniam mokinių fizinio aktyvumo skatinimui rengiama Aktyvios mokyklos koncepcija, kurios sudėtiniai komponentai apima ne tik sporto, bet ir aktyvumo, bendruomenių įtraukimo, palankių sąlygų kūrimą. Aktyvi mokykla – tai mokykla, kuri rūpinasi mokinių, jų tėvų, darbuotojų (1) fizine, (2) protine ir (3) socialine gerove. Šioms veikloms įvertinti rengiama aktyvios mokyklos koncepcija.
2
2016 m. rugsėjo 12 d. - 2017 m. kovo 12 d.

Inovacijų, paremtų dizaino sprendimais, skatinimas

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA)

Pateikti dizaino inovacijų ekosistemos Lietuvoje analizę ir, remiantis 3 užsienio šalių ir tarptautinės ES bendruomenės „Design for Europe“ narių gerąja patirtimi, pateikti siūlymų mokslinių darbų ir tyrimų bei verslumo skatinimo įrankių dizaino inovacijų disciplinoje įgyvendinimui.