Grįžti
Gabrielė Krupovič
2016/17

Gabrielė Krupovič

Linkedin

Išsilavinimas:

  • Komunikacijos, medijų ir kūrybinių industrijų magistras (Sciences Po Paris)
  • Politikos mokslų, Centrinės ir Rytų Europos studijų bakalauras (Sciences Po Paris)
  • Mažų valstybių studijos (Islandijos universitetas)

Patirtis

  • Stažuotė Lietuvos Respublikos nuolatinėje atstovybėje prie Jungtinių Tautų ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje
  • Stažuotė Europos Sąjungos atstovybėje Islandijoje

Motyvacija

„Kurk Lietuvai“. Kūrybiškumas + Lietuva. Dėl jų ir norisi darbuotis. Rasti kūrybiškų sprendimų Lietuvai ir lietuviškų būdų kūrybiškumui išreikšti: tradiciškai, naujoviškai, savaip.

Prancūzija, Šveicarija ir Islandija – laikinai mane priglaudusios šalys, o Lietuva – visuomet stipriai laikanti glėbyje. Jaučiu, kad gyventi čia, keisti čia, prisidėti prie to, kad Lietuva būtų ta šalis, kurioje visiems norisi būti, apie kurią norisi pasakoti ir didžiuotis, yra prasminga.

Patirtys užsienyje mus greičiau subrandina, pasirinktos universitetinės programos ugdo, tarptautinė aplinka skatina atvirumą ir valią vieniems kitus suprasti. O kur mes, subrendę, išugdyti ar išsiugdę, patobulėję, kupini polėkio ir entuziazmo, norime gyventi ir dirbti – kiekvieno asmeninis pasirinkimas. Šiuo metu man tai norisi daryti Lietuvoje – todėl ir esu JPP „Kurk Lietuvai“ dalimi.

Galiausiai, studijavau politikos mokslus ir noriu save bent jau išbandyti viešajame sektoriuje. Taip pat noriu susikurti profesinį tinklą Lietuvoje, o tai gana sudėtinga padaryti išvykus. Tikiuosi, kad metai „Kurk Lietuvai“ projekte bus prasmingi, įdomūs ir kad aš būsiu naudinga savo valstybei.

Rotacija

1
2017 m. kovo 13 d. - 2017 m. rugsėjo 1 d.

Kvalifikacijų suteikimo sistemos Lietuvoje tobulinimas

VšĮ „Investuok Lietuvoje“

Pateikti darbo rinkoje reikalingų kvalifikacijų ir kompetencijų ugdymo Lietuvoje sistemos apžvalgą; išanalizuoti užsienio valstybių, efektyviai teikiančių mokymosi visą gyvenimą paslaugas, pavyzdžius; parengti pasiūlymus Lietuvos perkvalifikavimo sistemos stiprinimui. Taip pat, išanalizuoti augančių Lietuvos ūkio sričių (aviacijos mechanikos, elektronikos inžinerijos ir informacinių technologijų) specialistų poreikį ir perspektyvas ir pateikti pasiūlymus profesinio orientavimo praktikų tobulinimui.
2
2016 m. rugsėjo 12 d. - 2017 m. kovo 12 d.

Regioninės jaunimo politikos stiprinimas, atsižvelgiant į verslumo skatinimo, socialinės politikos, kultūros ir švietimo aspektus

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Siekiant susisteminti į jaunimą orientuotos infrastruktūros ir priemonių gausą, sudarysime interaktyvią savivaldybių platformą jaunimo politikoskontekste. Įsteigsime metines nominacijas „Draugiška jaunimui savivaldybė“ ir „Draugiškas jaunimui verslas“. Pasirinksime pilotines savivaldybes, jose organizuosime tarpsektorinio bendradarbiavimo renginius su kitomis savivaldybėmis, siekiant dalintis gerosiomis patirtimis ir visavertiškai stiprinti regioninę jaunimo politiką. Parengsime pasiūlymus dėl jaunimo reikalų koordinatorių.