Kurkime modernią Lietuvos ateitį kartu

Registruotis
Grįžti

Vyriausybės kanceliarija

Koordinacinės grupės, vienijančios visų institucijų, kuriančių komunikacines Lietuvos linijas pasauliui, sukūrimas

2013 m. gegužės 1 d. - 2013 m. rugpjūčio 31 d.

Problema

Šalies įvaizdžio klausimai Lietuvoje jau daug metų yra neatsakinėjami. Iki 2009-ųjų Lietuva leido didelius pinigus įvairioms strategijoms, logotipams ir t.t., tačiau nei viena iš jų nebuvo įgyvendinta, o atėjus krizei ir biudžetas proaktyviam atstovavimui skiriamas nebuvo. Lietuvos institutas, kuris iš principo buvo gera mintis, taip pat nustojo egzistuoti. Nėra taip, kad viskas buvo daroma gerai, bet kad jau ketvertą metų nedaroma nieko – yra dar blogiau. Esame šios srities specialistai ir matome, kad Lietuva ne tik neišnaudoja savo potencialo, bet ir aktyviai sau kenkia neturėdama nei bendros strategijos, nei tarpinstitucinio bendradarbiavimo šalies pristatymo klausimais.

Vyriausybės kanceliarijoje pradėjome kurti šalies pristatymo mechanizmą (šį darbą jau patvirtino pažangos taryba ir jis yra tapęs vienu prioritetinių 2014-ųjų metų darbų). Dirbome dvejomis kryptimis – tarpinstitucinio dialogo skatinimas (sukūrėme suinteresuotų institucijų atstovų tinklą su periodiniais susitikimais, kad institucijos žinotų kas ką veikia ir ieškotų sinergijų), bei subūrėme ekspertų grupę, kuri iki Sausio išanalizuos dabartines šalies pristatymo problemas ir pateiks konkrečius jų sprendimo būdus Vyriausybei.

Projekto failai

Dalyviai

2012/13
Medeina Čijauskaitė
Medeina Čijauskaitė
2012/13
Tautvydas Tamulevičius
Tautvydas Tamulevičius

Panašūs projektai

2024 m. kovo 5 d. - 2024 m. rugsėjo 6 d.

Žaliųjų inovacijų plėtra į užsienį pasitelkiant vystomojo bendradarbiavimo instrumentus

LR Užsienio reikalų ministerija

Projekto tikslas – suformuoti žaliųjų inovacijų plėtros į šalių partnerių rinkas per vystomojo bendradarbiavimo priemones modelį, kuris remsis unikaliu Lietuvos finansinių mechanizmų verslui remti klimatu, prisidės prie ekonominės diplomatijos tikslų įgyvendinimo, skatins žaliųjų produktų eksportą ir turės poveikį įgyvendinant darnaus vystymosi tikslus.

Dalyviai: Aušra Raulušonytė

2024 m. kovo 5 d. - 2024 m. rugsėjo 6 d.

Lietuvos kriptoturto rinkos analizė ir plėtra

„Investuok Lietuvoje“

Projekto tikslas – ištyrus Lietuvos ir užsienio kapitalo kriptoturto rinkas, suformuoti Lietuvos kriptoturto vertės pasiūlymą stipriausioms užsienio kapitalo įmonėms. Sukūrus šį vertės pasiūlymą, planuojama inicijuoti dialogą su užsienio kapitalo įmonėmis taip siekiant į Lietuvą pritraukti patikimiausias ir didžiausias pasaulio kriptoturto rinkos įmones. 

Dalyviai: Viktorija Orlovaitė

2024 m. kovo 5 d. - 2024 m. rugsėjo 6 d.

Pakartotinio elektronikos naudojimo skatinimas Lietuvos viešajame sektoriuje

LR ekonomikos ir inovacijų ministerija

Projekto tikslas – skatinti pakartotinį elektronikos naudojimą viešajame sektoriuje turto įsigijimo, naudojimo ir nurašymo tvarkoje identifikuojant ir praplečiant galimybes, kaip teikti prioritetą pakartotiniam elektronikos naudojimui. 

Dalyviai: Rūta Kukulskytė

2024 m. kovo 5 d. - 2024 m. rugsėjo 6 d.

Žinių algoritmas: dirbtinio intelekto taikymas Lietuvos žurnalistikoje

LR Kultūros ministerija

Projekto tikslas – atlikti DI įrankių taikymo Lietuvos žurnalistikoje praktikos tyrimą: atskleisti DI naudojimo žurnalistikoje mastą ir įvairovę, suprasti DI naudojimą supančias baimes, stigmas ir iššūkius, skatinti etišką, saugų ir skaidrų DI įrankių naudojimą žurnalistikoje.

Dalyviai: Agnė Mikštienė

2024 m. kovo 5 d. - 2024 m. rugsėjo 6 d.

Persikėlimo patirtys: aukštos profesinės kvalifikacijos migrantų istorijų tyrimas

Work in Lithuania

Projekto tikslas – atskleisti pagrindinius Lietuvoje gyvenančių aukštos profesinės kvalifikacijos užsieniečių persikėlimą nulėmusius veiksnius, jų lūkesčius ir asmeninę patirtį.

Dalyviai: Barbora Sharrock

2024 m. kovo 5 d. - 2024 m. rugsėjo 6 d.

Darbo rinkos poreikių ir bedarbių įgūdžių atotrūkis: sprendimai bedarbių švietimo srityje

LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Projekto tikslas – optimizuoti paramos mokymuisi priemonių sistemą taip, kad ji būtų: (1) tikslingiau orientuota į bedarbių integraciją darbo rinkoje; (2) prieinama didesnei daliai bedarbių.

Dalyviai: Agnė Pakšytė, Gintarė Petrauskaitė